Telefón

Tel.: +421 908 734 367

Mail: info-ZVNC-pristupnebyvanie.sk

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

NOVÉ BYTOVÉ DOMY V SENCI!!! PREDAJ 1-2 IZBOVÝCH BYTOV

Cena:
55 000,00 €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Senec
Obec:Senec
Ulica:Stará tehelna
Kategória:Byty
Druh:1 izbový byt
  
Úžitková plocha:37 m2
Stav objektu:novostavba
Poschodie:0 / 0
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Parkovanie:vyhradené parkovanie
 
ID inzerátu:75
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Bytové domy sú situované v severnej časti, na okraji mesta Senec, v smere na Trnavu. Sú súčasťou novej obytnej zóny "Tehelňa", ktorá sa stala atraktívna svojou polohou. Ponúka ideálne miesto pre bývanie v tichom a príjemnom prostredí.
Čoraz efektívnejším a zároveň perspektívnym riešením cestovania do práce sa stáva cestovanie vlakom (vlaková stanica trať BA-Štúrovo-Budapešť) či autobusom. Pre tých, čo uprednostňujú komfort svojho auta sú tu tri možné trasy cestovania do hlavného mesta - okrem iného sa pripravuje nová križovatka "Blatné" čo bude ďalší vjazd a výjazd na diaľnicu D1 Bratislava - Žilina, ktorý je vzdialený od tejto lokality necelých 1,5km čo zaručí plynulosť jazdy bez zdĺhavého prechádzania mestom.
Bývanie v bytových domoch zaručuje výborný prístup ku komplexnej občianskej vybavenosti. V blízkosti sa nachádzajú dva veľké obchodné reťazce (Kaufland a Lidl). K dispozicii sú viaceré štátne a súkromné škôlky, základné školy, stredné školy aj gymnázium.
Mesto Senec ponúka vysoké spektrum možností kultúrneho vyžitia. Je známe ako aj významné centrum letnej rekreácie, najmä vďaka rekreačnému stredisku Slnečné jazerá, ktoré sú ideálnym miestom pre letný aj zimný relax.
Bytové domy budú tak zaujímavou voľbou pre každého, kto túži po bývaní v príjemnom a harmonickom prostredí, v novej a perspektívnej časti mesta Senec.

Začíname s výstavbou dvoch bytových domov v Senci. Celkový počet bytov, ktoré vybudujeme bude 44.
K dvojizbovým bytom prisluchajú loggie, terasy či predzáhradky a k jednoizbovým bytom balkóny a predzáhradky. V cene je zahrnutá aj pivničná kopka. V bytovkách sú výtahy pre vyšší konfort užívatelov.
Byty orientované do ulice sú s nádherným výhladom na Senec a Podunajskú nížinu. Byty zo západnou orientáciou majú zas výhľad na Karpaty. Vybudujeme aj zelenú oddychovú zónu len pre majitelov týchto bytov!
Pred bytovými domami bude dostatok parkovacích miest, ktoré si môžete zakúpiť. K dispozícii bude aj niekoľko garážových státí priamo v objektoch bytových domov.
Začiatok výstavby- bytový dom A / 01.2017
Bytový dom B / 11.2017
V prípade zaujmu o bližšie informacie alebo obhliadku, kontaktujte realitného makléra:
Lenka Rajniaková, RK Prístupné bývanie, 0907 123419
Naša realitna kancelária Vám ponúka kompletný právny aj hypotekárný servis.

Maklér:

makler
Maklér:Lenka Rajniaková
Telefón:+421 907 123 419
E-mail:rajniakova-ZVNC-pristupnebyvanie.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.